Dewaluacja władzy

Dewaluacja władzy

Oświadczenia „Sługi ludu” nie powinny być brane za czystą monetę, nawet jeśli naprawdę chcesz. Przez półtora roku mówili o wielu bzdurach, które następnie się nie pochwalają.

David Arakhamiya, szef monopolu w parlamencie, mówi, że zgodziłby się wpuścić wodę na anektowany Krym w zamian za ustępstwa ze strony Putina i wycofanie jego bojowników z Donbasu. To może oznaczać wszystko, ale nie to, co słyszałeś na własnych uszach.

Być może Peanut po prostu mylić słowa lub myśli o czymś innym, kiedy powiedział, że. Na przykład o sosnie statku. Jest również prawdopodobne, że jutro ogłosi, jakby jego słowa „zostały wyjęte z kontekstu” lub źle wzięte. Wtedy poczujesz się jak idiota, bo słyszałeś na własne oczy, że jest ogrodzony …

Takie sytuacje z „sługami” zdarzają się regularnie. Wydaje się, że w ich środowisku jest uważany za normę, a nawet przywilej nosić wszelkiego rodzaju aquins. Rodzaj konkurencji o oryginalność. Kto wynagrodzi bardziej niesamowite bzdury jest liderem myśli i persona mediów. Głównym celem nie jest zdobycie szacunku, ale tylko zebranie polubień lub przynajmniej antypatii. Po tym wszystkim, PR jest motorem popularności, a zła sława również się zgodzi. Ponadto społeczeństwo szybko zapomina i wybacza wszystko. Dlatego, jeśli Eugene Bragar dziś postanowił go zawieść i zaproponował emerytowi sprzedać psa, aby zapłacić za usługi komunalne, zrobił wszystko dobrze. Jutro nikt nie będzie pamiętał krzyku i szumu, że ta próba oburzenia usłyszał. Ale Eugene Bragar już wie, i z czasem będzie w stanie doskonale przekształcić swoją rozpoznawalność w coś cenniejszego.

Czytaj więcej: U progu nowej normy

Sytuacja oczywiście pogarsza fakt, że Bragar nie jest sam. Jest wiele osób, które starają się z nim konkurować. Są też pewni, że słowa nie mają ceny, że są tylko narzędziem, a więc można powiedzieć wszystko, bo za to anisskileki się nie wstydzą. Ten sam David Arachamia w tym sporcie może ubiegać się o tytuł mistrzowski. Jego wypowiedzi często stają się sensacyjne – i to już jest problem, biorąc pod uwagę jego status. Niedawno udało mu się zbulwersować nawet swoich kolegów, kiedy poinformował, że byłoby bardziej opłacalne dla CH do przegranych wyborów lokalnych i uzyskać mniejszość w radach, aby uniknąć negatywności dla nieudanej pracy. Podczas przemówienia w Davos powiedział, że Ukraina powinna tymczasowo zrezygnować z polityki harmonizacji własnego prawodawstwa z UE. Oświadczenie wywołało skandal, że monopol chce znieść integrację europejską. Ale najbardziej niezwykła jest być może historia z jego proroctwa dotyczące dymisji ministrów. 29 sierpnia, na antenie jednego z kanałów telewizyjnych, ogłosił możliwe rotacje w gabinecie i zastąpienie niektórych urzędników. W ciągu kilku dni (2 września) potwierdził swoją zapowiedź, a nawet stwierdził, że mówimy o ministrach kierunków gospodarczych i energetycznych. Ale następnego dnia (3 września), pan Arachamia powiedział dziennikarzom, że to nieprawda i nie będzie zmian ministrów. Oczywiście, medycyna ma jakiś specjalny termin do określenia tego zachowania i lekarze mogą łatwo złożyć odpowiednią diagnozę. To nie jest fakt, że to wszystko nie dzieje się świadomie i celowo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top